Nasze produkty

Nowoczesne podejście

W dobie ciągłego rozwoju nowych technologii wychodzimy na przeciw elastycznym rozwiązaniom urozmaicenia wnętrz o najnowsze urządzenia, które sprawią, że zwykły element pomieszczenia staje się inteligentny.

Kluczowym aspektem naszych rozwiązań jest przede wszystkim myśl o kliencie, wykorzystanie integralnych części urządzeń peryferyjnych i unifikacja postępu technologiczego przez co z naszych produktów można korzystać zdalnie w komfortowy sposób z poziomu smartfona.

Montaż naszych urządzeń jest prosty i odpowiednio przemyślany, aby każdy użytkownik był w stanie bez problemów załączyć produkty OXT do istniejących elementów wykończeniowych bez konieczności wiercenia i montowania dodatkowych instalacji wewnątrz budynku.


 
Komfort użytkowania

Aplikacja TUYA Smart

Nasze urządzenia są w pełni oparte o aplikację TUYA Smart, dzięki czemu w prosty i przystępny sposób zarządzisz wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi z poziomu jednej aplikacji. Dzisiaj za pomocą aplikacji możesz sterować swoim inteligentnym domem zdalnie z każdego miejsca.

Wszelkie zastosowania urządzeń dostosujesz według własnych potrzeb z poziomu smartfona. Obsługa produktów OXT nie była jeszcze aż tak prosta. Zastosuj scenariusze, zmieniaj ustawienia i kontroluj zasoby swojego domu poprzez kilka kliknięć.

Aplikacja dostępna jest na smartfony oparte o Androida oraz iOS

 
Technologia

Najlepsze rozwiązania na rynku

Nasze produkty są tworzone na miarę każdego domu. Znając potrzeby naszych klientów stworzyliśmy serię produktów, które można podłączyć do gotowych instalacji.

Korzystanie z urządzeń OXT jest bardzo przyjemne dla użytkowików, a same urządzenia można podłączyć w zaledwie kilka minut przy użyciu komunikacji ZigBee lub Wifi.

Opierając się na potrzebach konsumentów stworzyliśmy rozwiązania kompatybilne z urządzeniami wspierającymi Google Asystenta i Amazon Alexa, co ułatwia użytkowanie zdalne produków OXT i umożliwia steowanie głosowe.


 
Statystyki

Warto wiedzieć

Funkcjonujemy na rynku IoT od 2021 roku. W tym czasie zaufało nam znaczne grono zadowolonych klientów oraz partnerów strategicznych.

Nasz zespół tworzą zapaleni pasjonaci nowych technologii.

Jesteśmy skupieni na nieustannym rozwoju naszych rozwiązań technologicznych. Sukcesywnie rozwijamy asortment o nowe gałęzie produktów IoT.

Dzięki urządzeniom OXT ponad 5000 klientów usprawniło swoje wnętrza i zdalnie korzysta z wygody inteligetnego domu.

10852

urządzeń wyprodukowanych

38

partnerów strategicznych

5084

zadowolonych klientów

1

rok w branży IoT
 
Recenzje

Opinie naszych klientów

Kontakt

Wypełnij formularz, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania