Zmień tradycyjne oświetlenie na inteligentne


Zarządzaj oświetleniem w przestrzeni biurowej, domowej lub przemysłowej za pomocą przekaźników OXT.  Nasze produkty stworzone są z myślą o kliencie, dzięki czemu łatwo je zainstalować bez ingerencji w strukturę budynku (retrofit), a obsługa jest nadzwyczaj prosta.  

W produkcji modułów wykorzystaliśmy najnowszą technologię TUYA włącznie z chipami, które są rdzeniem naszych przekaźników. Takie połączenie ma ogromne możliwości w zastosowaniu.

Metoda korzystania lokalnie przez komunikację ZigBee lub korzystanie z urządzeń w chmurze za pomocą sieci bezprzewodowej sprawia, że oświetlenie można ustawiać w dowolnym miejscu w bezpłatnej aplikacji Tuya dostępnej na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ponadto Asystent Google, Amazon Alexa i Siri wykonają polecenia zmieniając status i wykonując Twoje polecenia.

Ekosystem Tuya umożliwia dzisiaj podłączenie niemalże każdego inteligentnego urządzenia peryferyjnego w ponad 2,200 kategoriach produktów użytkowych. 

Posiadając kilka urządzeń dodanych do aplikacji można zarządzać złożonymi i rozwiniętymi automatyzacjami urządzeń. Jedynym ograniczeniem jest kreatywność użytkownika.

Zabezpieczenia aplikacji są zatwierdzone najwyższymi certyfikatami bezpieczeństwa, a produkty i technologia jest na bieżąco testowana i aktualizowana.

 

 

 

Technologia


  • Współpracuje z przełącznikami monostabilnymi i bistabilnymi
  • Inteligentne automatyzacje
  • Sterowanie głosem
  • Ustawienia harmonogramów
  • Pełna kontrola w bezpłatnej aplikacji mobilnej
  • Microchip TUYA

Najczęściej zadawane pytania


Robimy wszystko, aby nasze produkty były proste w obsłudze.

Poniżej umieściliśmy kilka najważniejszych informacji

1Jak podłączyć moduł OXT ZigBee/WIFI
Pobierz aplikację TUYA Smart i bezpośrednio zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Po montażu i podłączeniu urządzenia, wciśnij przycisk resetu lub przełącznika przez około 10s. lub za pomocą przełącznika włącz/wyłącz urządzenie 5 razy, aż wskaźnik LED urządzenia zacznie szybko migać sygnalizując gotowość do sparowania.
Urządzenie wspiera szybkie parowanie z Bluetooth. Włącz Bluetooth, wciśnij "+" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby sparować urządzenie.
Parowanie zajmie około 10-120 sekund w zależności od stanu połączenia.
2Jak ustawić automatyzacje?
Wszelkie automatyzacje tworzone są bezpośrednio w aplikacji TUYA.
Wchodząc w aplikację kliknij przycisk "+" w prawym górnym rogu interfejsu i wybierz "Create Scene". Następnie dopasuj swoje urządzenie według własnych potrzeb. Nie ma limitu scen, ani ograniczeń wszechstronnej automatyzacji pod względem posiadanych urządzeń inteligentnego domu!
3Jak sterować głosem?
Wystarczy wejść w aplikację TUYA Smart i połączyć Google Asystenta lub Amazon Alexa wchodząc w swój profil i wybierając kontrolę głosową. Następnie krok po kroku sparuj urządzenia. Zajmie to zaledwie chwilę.
4Co zrobić jeśli zabraknie internetu?
W dalszym ciągu możesz kontrolować urządzenie manualnie za pomocą przełącznika.
5Jak zresetować moduł przekaźnikowy?
Wciśnij i przytrzymaj przycisk reset na obudowie przekaźnika, aż dioda LED zacznie migać w szybkim tempie.

Skontaktuj się z dystrybutorem