Fusce lobortis porttitor purus vel ultrices


Duis dignissim mi ut laoreet mollis. Nunc id tellus finibus, eleifend mi vel, maximus justo. Maecenas mi tortor, pellentesque a aliquam ut, fringilla eleifend lectus. Maecenas ultrices tellus sit amet sem placerat tempor. Maecenas eget arcu venenatis.

Unowocześnij swoją przestrzeń

Nasze urządzenia są nieinwazyjne, a ich mały rozmiar pasuje do elementów pomieszczenia, które już posiadasz. Mające niespełna 40mm mini przekaźniki idealnie mieszczą się w puszce do płyt karton gips, dzięki czemu nie musisz wiercić i tworzyć nowych instalacji. Wystarczy je podłączyć tuż za obecnymi przełącznikami.

Steruj głosem

Wygodnie korzystaj z przekaźników komunikując się przez Google Asystenta lub Amazon Alexa. Pełna kontrola oświetlenia za pomocą komendy. Włącz/wyłącz światło w innym pomieszczeniu, aktywuj gotową automatyzację lub zmień jasność i barwę lamp RGB głosowo, bez ruszania się z miejsca.

Automatyzacja

Twoje urządzenia mogą być zależe od siebie działając w odpowiednio wcześniej ustawiony sposób. Jeśli przechodzisz obok oświetlenie może zareagować na czujnik ruchu, dzięki czemu nigdy nie będziesz szedł po ciemku. Możliwości automatyzacji inteligentnych urządzeń nie mają ograniczeń.

Ustawiaj harmonogramy

Dostosuj czas i harmonogram urządzeń inteligentnych według swojego trybu dnia. Oświetlenie może się włączyć chwile przed twoim budzikiem w odpowiedniej tonacji barw, tym samym nie szkodząc wzroku. Kładąc się spać nie będziesz musiał podchodzić do przełącznika, aby wyłączyć światło - znając Twój harmonogram dnia zrobi to za Ciebie przekaźnik OXT.

Aplikacja TUYA

Kontroluj swoje urzadzenia zdalnie lub dopasuj zaawansowane ustawienia w aplikacji TUYA dostępnej bezpłatnie dla użytkowników naszych rozwiązań. Twoje centrum dowodzenia inteligentnym domem z poziomu smartfona. Dostępne wersje na iOS i Androida.


Interfejs

Przykłady wykorzystania mini przekaźników OXTTechnologia

 

Najczęściej zadawane pytania


Robimy wszystko, aby nasze produkty były proste w obsłudze.

Poniżej umieściliśmy kilka najważniejszych informacji. Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytania, to skontaktuj się z nami!

1Jak podłączyć moduł OXT ZigBee/Wifi?
Pobierz aplikację TUYA Smart i bezpośrednio zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Po montażu i podłączeniu urządzenia, wciśnij przycisk resetu lub przełącznika przez około 10s. lub za pomocą przełącznika włącz/wyłącz urządzenie 5 razy, aż wskaźnik LED urządzenia zacznie szybko migać sygnalizując gotowość do sparowania.
Urządzenie wspiera szybkie parowanie z Bluetooth. Włącz Bluetooth, wciśnij "+" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby sparować urządzenie.
Parowanie zajmie około 10-120 sekund w zależności od stanu połączenia.
2Jak ustawić automatyzacje?
Wszelkie automatyzacje tworzone są bezpośrednio w aplikacji TUYA.
Wchodząc w aplikację kliknij przycisk "+" w prawym górnym rogu interfejsu i wybierz "Create Scene". Następnie dopasuj swoje urządzenie według własnych potrzeb. Nie ma limitu scen, ani ograniczeń wszechstronnej automatyzacji pod względem posiadanych urządzeń inteligentnego domu!
3Jak sterować głosem?
Wystarczy wejść w aplikację TUYA Smart i połączyć Google Asystenta lub Amazon Alexa wchodząc w swój profil i wybierając kontrolę głosową. Następnie krok po kroku sparuj urządzenia. Zajmie to zaledwie chwilę.
4Co zrobić jeśli zabraknie internetu?
W dalszym ciągu możesz kontrolować urządzenie manualnie za pomocą przełącznika.
5Jak zresetować moduł przekaźnikowy?
Wciśnij i przytrzymaj przycisk reset na obudowie przekaźnika, aż dioda LED zacznie migać w szybkim tempie.